5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: İnternette online dosya depolama

shogun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SaNaL Üye

Status
    Kan Grubu
    ????
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Aslan
    Takım
    Türkiye

İnternette online dosya depolama

Merhaba arkadaşlar,sizden teknik bir konuda yardımcı olmanızı dileyeceğim.Artık hemen hepimizde external hard diskler mevcut ancak, ben dışarı çıkarken bunu evde bırakma taraftarıyım.Şayet çalınması durumunda bana ait özel bilgilerin 3. şahısların eline geçmesini istemiyorum.Konu başlıklarında da upload premium account tarzı şeyler gördüm ama bu konulara biraz yabancıyım açıkçası.Sizin bildiğiniz, kullandığınız online dosya depolama siteleri var mı acaba? Yani mesela evdeki external'a ihtiyaç olmadan,iş ve okulla ilgili, dosyaları her an elimin altında bulundurmak istiyorum, ama bu tarz sitelerde galiba belli bir kapasiteden sonra ödeme yapmak gerekiyor, onun için de kredi kartı ya da banka hesap havalesi istiyorlar.Hani böyle paysafecard gibi online ödeme yöntemleriyle ödeme yapabileceğim, kredi kartı bilgilerimi paylaşmak zorunda olmadığım güvenilir birkaç site ismi verebilir misiniz? Bir de ne kadar büyüklüğe kadar dosyalar saklayabiliyoruz?

Madame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SaNaL Üye

Status
    Kan Grubu
    0 Rh (+)
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Aslan
    Takım
    Türkiye
    dropbox senin için bir opsiyon mu? bilmem işine yarar mı... sen para ödemeden mi kullanmak istiyorsun yoksa sadece kredi kartını kullanmak dan mı kaçınıyorsun?

SaNaL Üye

Status
    Kan Grubu
    ????
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Aslan
    Takım
    Türkiye
    Geç cevap için kusura bakmayın.Tabi dropbox olabilir,neden olmasın.Para ödemekten kaçınmıyorum,onda bir sıkıntı yok sizin de belirttiğiniz gibi kredi kartını kullanmakdan kaçınıyorum çünkü başıma daha önce kötü bir olay geldi buna benzer bir konuda.Onun için şimdi paysafecard gibi ön ödemeli kart sistemine geçtim.Upload sitelerinde en ünlü olan ve en çok kişinin tercih ettiği hangisi mesela?

Madame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SaNaL Üye

Status
    Kan Grubu
    0 Rh (+)
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Aslan
    Takım
    Türkiye
    anladım galiba. peki paysafecard dediğin ne oluyor? kredi kartı gibi birşey mi? sanal kart dedikleri mi? maalesef upload siteleri ile pek fazla aram yok daha doğrusu tam anlamıyorum bile ne olduğunu kusura bakma. ama benim de internet siteleri ile bir sorum var - belki sen anlarsın buraya bir göz atsan olur mu? http://www.forumturkiye.com/showthread.php?t=341824
    belki sen anlarsın bunlardan. benim çok tecrübem yok o yüzden yanlış birşey yapmaktan korkuyorum. tşkler!

SaNaL Üye

Status
    Kan Grubu
    ????
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Aslan
    Takım
    Türkiye
    Paysafecard'ın mantığı şu:Banka hesabı veya kredi kartı olmaksızın internette peşin ödeme yapabileceğin güvenli bir ödeme yöntemi.Bu arada link koymuşsun, o sorunu da ayrıca cevaplayacağım.Bu arada hiç upload sitesi kullanmadın mı şu zamana kadar, yani online usb gibi birşey,işte ben de emin olamadım hangisine kayıt yaptırayım diye ondan sordum burada.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler