2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: online tanışma ve arkadaşlık

Madame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SaNaL Üye

Status
    Kan Grubu
    0 Rh (+)
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Aslan
    Takım
    Türkiye

online tanışma ve arkadaşlık

merhaba! benim üye olmak istediğim bir site var ama olsam mı diye düşünüyorum. internetden tanışma olur veya olmaz mı bilmem. bazıları oluyor bazıları aman aman karışma öyle şeylere diyor. denemekte fayda var. bunu da ben diyorum yanlız hangi siteye kayıt olsam? bilen var mı şöyle düzgün ve ciddi bir site olsun. herşeydeki gibi bunda da kalite farkı vardır diye düşünüyorum ve bana öyle geliyor ki bedelini ödersen o zaman daha iyi birşey elde edebilinir. haksız mıyım? yoksa bedava olan siteler de işe yarar mı sizce? tecrübesi olan veya fikri olanlardan cevap alırsam sevinirim. tşkler hepinize!

shogun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SaNaL Üye

Status
    Kan Grubu
    ????
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Aslan
    Takım
    Türkiye
    Dediğin gibi herşeyde olduğu gibi internet sitelerinde de kalite çok önemli,hani derler ya kalite fark yaratır diye işte o çok doğru.Şimdi bazı siteler var,tamamen müşterinin güveniyle oynuyor,bazılarıysa gerçekten elit kitleyi bir araya getirme çabası içerisinde ve buradan da düzgün eşleşmeler yapmaya çalışıyorlar.Özellikle tavsiye edeceğim şehirlere özel olarak kurulmuş olanlar,bu siteler biraz yerel olduğu için sıcak bir paylaşım olabiliyor.Onun dışında bir de bazı büyük siteler var:pembepanjur,cuppid ve flirty match gibi.Ama tabi şuna da dikkat etmelisin, sitelerden bazıları ücretli olabilir,sonuçta kullanıcıları daha düzeyli tutmaya çalışıyorlar.Onun için de ödeme yapman gerekibilir,o da zaten çok kolay:Farklı ödeme seçenekleri sunuyorlar sana,işte nedir efendim kredi kartı,banka havalesi,paysafecard ve benzeri.Sana tavsiyem paysafecard ile ödeme yapman,hem üyelik hesap ücretleri kredi kartına ya da banka dökümüne yansımaz hem de online ödemelerde ön ödemeli kartlar diğerlerine göre her zaman daha güvenlidir.Bunun dışında başka sormak istediğin birşey olursa her zaman yardımcı olmaya çalışırım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler